Obchodné podmienky Sporteon.sk

Pre zjednodušenie obchodných podmienok sme všetko prehľadne rozdelili do jednotlivých sekcií tak, aby ste pohodlne a jednoducho našli to, čo hľadáte.
 

Odstúpenie od zmluvy

Áno iste, ak nebudete s tovarom akokoľvek spokojní, môžete nám ho do 30 dní vrátiť. My vám tovar vymeníme alebo vrátime peniaze. Kompletné informácie o odstúpení od zmluvy.
 

Postup pri reklamácii

Na náš tovar sa vzťahuje 2 roky záruka. Keď mu sa niečo stane pošlite nám tovar späť vrátane kópie faktúry a všetko budeme riešiť pre spokojnosť zákazníka. Kompletný postup pre reklamáciu.
 
 

Možnosti objednávky

Objednávať u nás môžete pomocou eshopu, po telefóne 721 347 527 alebo emailu na obchod@sporteon.sk. Ďalšie informácie ako môžete objednať.
 

Informácie o doprave

Ponúkame dopravcu Intime a Slovensku poštu. Kompletný cenník a ďalšie informácie o doprave.
 

Možnosti platby

Platiť u nás môžete kartou na eshope, v hotovosti, dobierkou alebo bankovým prevodom. Za žiadnu platbu si neúčtujeme žiadne príplatky. Viac informácií o možnostiach platby.
 

Ochrana osobných údajov

Nebojte sa, všetky údaje sú pre našu potrebu a nezverejňujeme je ďalším stranám. Výnimkou sú dopravcovia, čo je nevyhnutné pre bezproblémové doručenie tovaru prostredníctvom nášho eshopu. Ďalšie informácie o ochrane osobných údajov.
 

Kompletné znenie obchodných podmienok

Ak ste v predchádzajúcich odsekoch nenašli odpoveď na vašu otázku tak tu si môžete prečítať naše kompletné obchodné podmienky. S ničím sa netajíme.

  • 9 491 ks produkty máme na sklade
  • 335 zákazníkov online


X