FAQ

Je možné si ponúkaný tovar vopred vyskúšať a prezrieť?

Nie, bohužiaľ zatiaľ nie
 

Tovar je skladom, kedy mi príde?

V prípade, že je u produktov uvádzaná dostupnosť skladom, bude ten istý alebo najneskôr nasledujúci deň objednávka expedovaná a do dvoch dňí doručená.
 

Koľko zaplatím poštovné a balné?

Nikdy si neúčtujeme balné. Všetky objednávky expedujeme slovenskou poštou či prepravnou spoločnosťou DPD, vďaka ktorej máte odo dňa podania druhý deň zásielku doma. Viac informácií o dopravnom nájdete na
 

Môžem objednávať aj bez objednávky cez e-shop?

Samozrejme môžete. Lepšie a výhodnejšie je však objednávku vykonávať cez náš internetový obchod. Tým, že vykonáte touto formou objednávku môžeme vás v prípade komplikácií, nejasností či reklamácií neodkladne informovať o stave vašej objednávky.
 

Je registrácia povinná?

V našom obchode registrácia povinná nie je, avšak týmto sa pripravujete o možnosť sledovania Vašej objednávky a prístupu do vernostného systému pre stálych zákazníkov.
 

Čo keď mi objednaný tovar nebude sedieť?

V prípade, že z nejakého dôvodu vám nebude daný tovar sedieť či vyhovovať, samozrejme Vám ho radi vymeníme za inú veľkosť. V tomto prípade spoločne s reklamovaným tovarom priložte kópiu daňového dokladu a podrobným popisom vyskytnutého problému. Výmenu tovaru vykonávame zadarmo a vy tak nemusíte platiť za doručenie vymeneného tovaru.
 

Môžem na predajni platiť kartou?

U nás môžete platiť kartou VISA Electron, MasterCard a Maestro a to ako na predajni tak aj v našom internetovom obchode.

  • 7 242 ks produkty máme na sklade
  • 290 zákazníkov online


X